אלפון
תוצאות חיפוש עבור האות ג
שם | תפקיד ויחידה | טלפון | פקס | דוא"ל | |
---|---|---|---|---|---|
אקש ג'וג | סגל אקדמי זוטר בביה"ס להנדסת חשמל | ||||
מוחמד ג'ועבאט | עובד מחקר במנהלת הפקולטה להנדסה | ||||
פרופ' רג'א ג'יריס | סגל אקדמי בכיר בביה"ס להנדסת חשמל | 03-6405630 | |||
ד"ר תמיר גבאי | אחראי מעבדות הוראה לביו-אלקטרוניקה במנהלת הפקולטה להנדסה | 03-6408001 | 03-6408001 | ||
ד"ר שחר גבריאלוב סומין | עמית הוראה במחלקה להנדסת תעשיה | ||||
פרופ' אברהם גובר | אמריטוס בביה"ס להנדסת חשמל | 03-6408149 | 03-6423508 | ||
יואל גודס | עמית הוראה במחלקה להנדסת תעשיה | ||||
דניאלה גודר אורבך | סגל אקדמי זוטר במחלקה להנדסה ביו-רפואית | ||||
נעה גוזין | מחלקה להנדסה ביו-רפואית | ||||
ד"ר פנינה גוטפריד קומלוש | עובד מחקר במנהלת הפקולטה להנדסה | ||||
מיכל יהודית גולדברגר | סגל אקדמי זוטר בביה"ס להנדסת חשמל סגל אקדמי זוטר בחוג לארצות מתפתחות | ||||
אדיר גולדובסקי | עוזר הוראה בביה"ס להנדסת חשמל | ||||
ד"ר גדעון גולדויין | מורה מן החוץ בביה"ס להנדסה מכנית | ||||
יוליה גולדנברג | עמית הוראה במדעים להיי-טק | ||||
פרופ' אילן גולדפרב | סגל אקדמי בכיר במחלקה למדע והנדסה של חומרים ועדת מינויים יחידתית במחלקה למדע והנדסה של חומרים | 03-6407079 03-6405931 | 03-6410189 | ||
פרופ' דנה [רון] גולדרייך | סגל אקדמי בכיר בביה"ס להנדסת חשמל ועדת מינויים יחידתית בחשמל מערכות | 03-6406917 | 03-6406917 | ||
ד"ר גריגורי גוליצקי | מהנדס פיתוח ותחזוקה במנהלת הפקולטה להנדסה | 03-6407147 | |||
ד"ר עוז גולן | מורה מן החוץ במחלקה למדע והנדסה של חומרים | ||||
אופק אברהם גולן | שירותי יצור ואפיון (שי"א) סגל אקדמי זוטר במחלקה למדע והנדסה של חומרים | ||||
נחום גורבטוב | עובד מחקר בבין תחומי - הנדסה | 03-6407374 | |||
ליה גורביץ | עוזר הוראה במחלקה להנדסת תעשיה | ||||
פרופ' גורן גורדון | סגל אקדמי בכיר במחלקה להנדסת תעשיה | 03-6408422 | |||
פרופ' סמיון גורפמן | סגל אקדמי בכיר במחלקה למדע והנדסה של חומרים | 4341 (פנימי) | |||
רוני גטניו | סגל אקדמי זוטר במחלקה להנדסה ביו-רפואית | ||||
ד"ר טמילה גיולאחמדוב | עובד מחקר במנהלת הפקולטה להנדסה | 03-6405705 | |||
פרופ' פבל גינזבורג | סגל אקדמי בכיר בביה"ס להנדסת חשמל | 03-6406058 | |||
ד"ר נמרוד גינזברג | סגל אקדמי בכיר בביה"ס להנדסת חשמל | ||||
רותם גל קציר | סגל אקדמי זוטר בביה"ס להנדסת חשמל סגל אקדמי זוטר במחלקה להנדסה ביו-רפואית | ||||
ד"ר אורי גלובוס | עמית הוראה במדעים להיי-טק | ||||
אידה גלוזמן | עובד מחקר במנהלת הפקולטה להנדסה |